nevěra

Ditka 1.duben 2013 18:05:16
Dobrý den,chtěla bych poradit ohledně manželství,žiju s manželem 3roky..,ale poslední dobou nemá o mne zájem.Snažím se být krásná,milá,sexy..snad všechno pro to,aby to fungovalo a nic.Mám svoje zájmy,takže hledám kde je ten problém.A otázka byla na něj,co se děje ,odpověděl,že nic se neděje..do žádný poradny by nešel.Ví o sobě,že je hezký a šmrcovní muž.Může v tom být jinná žena?A myslím,kdyby byla,už by ten vztah byl o ničem,nedokázala bych nevěru odpustit..máme syna 4letýho,myslíte,že by se jen držel,kvůli synovi?Jak většinou to bývá..

Reagovat

re. nevěra

Admin – PhDr. Michaela Peterková 2.duben 2013 18:41:49
Zdravím Vás!
Ono se naopak dost často stává, že nevěrný partner je zvýšeně aktivní i doma. To, že o Vás teď manžel nejeví zájem, vůbec nemusí znamenat, že někoho má. Důvodů může být spousta – nefungující komunikace, psychické problémy (deprese, stres), potíže v práci, sexuální problémy (s erekcí apod.)… Snažte se citlivě prozkoumat ty ostatní oblasti nebo to prostě nechte nějakou dobu (pár měsíců) úplně být, je klidně možné, že se manžel srovná sám. Kdyby ne, je potřeba citlivě prozkoumat ty ostatní možnosti.
Ani nevěra ale nemusí být ve vztahu konečná; zvlášť když je tady taky malé dítě, je potřeba se trochu zakousnout a překonat to. Info na www.nevera.psychoweb.cz  – jak zvládat nevěru
Hodně štěstí!

Michaela Peterková
Zajímavé odkazy:
www.psychotesty.psyx.cz – Nejlepší online PSYCHOTESTY: test typů osobnosti, EQ test, test duševních poruch

www.velka.zlutasova.cz – Online programy PROTI DEPRESI, ÚZKOSTI A MINDRÁKŮM